6. PRO Dezinfekcia

Antibacterial Liquid Soap Pro 500 ml

Antibakteriálne tekuté mydlo určené na hygienické čistenie a dezinfeciu rúk a pokožky. Mydlo veľmi dôkladne odstraňuje znečistenie, efektívne bojuje proti vírusom a zároveň je veľmi šetrné k pokožke.

Kód produktu: 99_6_5501
Objem: 500 ML

MILK & COCONUT
WITH GLYCERIN

SK85801292021

B2B    kosik    kbu 1

spôsob aplikácie:

Nádobu pretrepte. Pre hygienickú dezinfekciu rúk naneste cca. 5 ml tekutého mydla na dlaň ruky. Krúživým pohybom dobre rozotierajte po dobu minimálne 60 sekúnd. Následne ruky dôkladne opláchnite v teplej vode. Pri veľkom znečistení rúk postup opakujte do úplného vyčistenia. Uschovajte mimo dosahu detí.

mydlo w plynie

Antibacterial Soap Pro 100 g

Antibakteriálne tuhé mydlo určené na hygienické čistenie a dezinfeciu rúk a pokožky. Mydlo veľmi dôkladne odstraňuje znečistenie, efektívne bojuje proti vírusom a zároveň je veľmi šetrné k pokožke.

Kód produktu: 99_6_5500
Objem: 100 G

HYDROXID
CHLORID SODNÝ

SK85800592021

B2B    kosik    kbu 1

spôsob aplikácie:

Pre hygienickú dezinfekciu rúk vložte mydlo na dlaň ruky. Krúživým pohybom dobre rozotierajte po dobu minimálne 60 sekúnd. Následne ruky dôkladne opláchnite v teplej vode. Pri veľkom znečistení rúk postup opakujte do úplného vyčistenia. Uschovajte mimo dosahu detí.

mydło kostka

Sanitiser Liquid Clean Pro 250 ml

Čistiaca dezinfekčná tekutina na báze alkoholu s prísadou nanostriebra. Odstraňuje až 99,9% baktérií a vírusov, účinne bráni ich následnému usadeniu a rastu. Aplikovaná ochranná vrstva je dobre odolná voči vode a stieraniu na sucho. Vyrobené podľa receptúry WHO proti Covid-19. Dermatologicky testované.

Kód produktu: 99_5082_250
Objem: 250 ML

65% ETANOL

SK85802892021

spôsob aplikácie:

Pri dezinfekcii rúk bez použitia vody tekutinu nastriekajte, dobre rozotrite a nechajte zaschnúť. Pri dezinfekcii predmetov bez použitia vody nanášajte tekutinu v rovnomernej vrstve na povrch kľučiek dverí, klávesníc, pracovných pomôcok, obuvi, oblečenia, ochranných rúšok, rukavíc, okuliarov, pomôcky OOPP a pod. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Sanitiser Liquid 250

Sanitiser Liquid Clean Pro 5 litrov

Kód produktu: 99_5082_5000
Objem: 5 L

65% ETANOL

SK858021992021

Sanitiser Liquid 5000

Sanitiser Gel Clean Pro 250 ml

Čistiaci dezinfekčný gél na báze alkoholu. Odstraňuje až 99,9% baktérií a vírusov, účinne bráni ich následnému usadeniu a rastu. Aplikovaná ochranná vrstva je dobre odolná voči vode a stieraniu na sucho. Vyrobené podľa receptúry WHO proti Covid-19. Dermatologicky testované.

Kód produktu: 99_5084_250
Objem: 250 ML

76% ETANOL

SK85802992021

spôsob aplikácie:

Pri dezinfekcii rúk bez použitia vody tekutinu naneste cca. 5 ml gélu, dobre rozotrite a nechajte zaschnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Sanitiser Gel 250

Sanitiser Gel Clean Pro 5 litrov